اگر کاربر جدید هستید ثبت نام کنید
دانلود

دانلود Veeam Backup & Replication 12.1.0.2131 + لایسنس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

سلام وعرض ادب به کاربران گرامی امروز اخرین نسخه veeam backup  براتون قرار دادم  به همراه کرک این نرم افزار  زیرساخت مجازی به شما اجازه می دهد تا منابع فیزیکی خود مانند سرورها، ابزارهای ذخیره سازی داده و غیره را به صورت ماشینهای مجازی در تمام بستر زیرساخت خود بکاپ و پشتیبانی بگیرید . نیازهای کسب و کار شما، نیروی محرکه ایست که باعث اختصاص دادن پویای منابع فیزیکی زیر ساخت، به برنامه ها و حتی رشد و تغییرات آنها می شود.

آموزش نصب وکرک Veeam Backup

Veeam Backup یک نرم‌افزار پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات (Backup and Recovery) است که برای محافظت از داده‌ها و اطلاعات سازمان‌ها در مقابل از دست رفتن، خرابی یا حملات نرم‌افزاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار توسط شرکت Veeam Software توسعه داده شده است و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا داده‌های خود را از سرورها، ماشین‌های مجازی، فضاهای ذخیره‌سازی و سیستم‌های فیزیکی مختلف پشتیبان‌گیری و مدیریت کنند.

سرورهای خود را به همراه شبکه و فضای ذخیره سازی در یک مکان واحد از منابع IT تجمیع کنید که توسط آن برنامه ها می توانند هنگامیکه و در جاییکه به آنها نیاز دارند، مورد استفاده قرار گیرند. این بهینه سازی منابع برای شما در سازمانتان، انعطاف پذیری بیشتری را به همراه می آورد و نیز باعث کاهش شدید هزینه های درشت و هزینه های عملیاتی می گردد.

یک زیر ساخت مجازی اجزاء زیر را شامل می شود: - یک نرم افزار مجازی سازی (Bare-Metal Hypervisors) که مجازی سازی کامل بر روی هر سرور را انجام می دهد. - سرویس های زیر ساخت مجازی از قبیل مدیریت منابع و پشتیبان گیری تلفیقی به منظور بهینه سازی منابع موجود در میان ماشینهای مجازی - راه حل های اتوماسیون که قابلیت های ویژه ای را برای بهینه سازی فرآیندهای خاص IT از قبیل آینده نگری یا بازیابی حوادث ارائه می کند. محیط نرم افزاری خود را از زیرساخت های اساسی سخت افزاری خود جدا کرده که در نتیجه می توانید چندین سرور، بستر ذخیره سازی داده و شبکه را در مکان های مشترکی از منابع تجمیع کنید. سپس به صورت پویا،امن و قابل اعتماد آن منابع را به یک برنامه در صورت نیاز تحویل دهید. این رویکرد، به شما اجازه می دهد تا از بلاک های ارزان قیمت سرور با استاندارد های صنعتی برای ایجاد مراکز داده بهینه و ارائه سطح بالایی از بهره برداری، در دسترس بودن، اتوماسیون و انعطاف پذیری بهره مند شوید.

Veeam Availability Suite یکی از راهکارهای نظارت و کنترل زیرساخت‌های مجازی است که توسط شرکت Veeam ارائه شده است که نرم‌افزارهای این شرکت راهکارهای پیشرفته‌ای را برای حفاظت اطلاعات در بستر شبکه فراهم می‌کنند. Veeam Availability Suite یک مجموعه‌ی کامل برای پشتیبان‌گیری و محافظت از اطلاعات در محیط شبکه و مناسب برای مجازی‌سازی با VMware و Hyper-V می‌باشد. این مجموعه شامل نرم افزارهای Veeam Backup & Replication, Veeam Backup Enterprise Manager, Veeam Cloud Backup,Veeam ONE و Veeam ONE Client می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Veeam Availability Suite:

- تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان با دقت بالا از زیرساخت‌های مجازی

- نظارت و مدیریت کامل بر منابع پشتیبان‌گیری

- گزارش‌گیری دقیق از عملیات پشتیبان‌گیری جهت بهره‌وری بالا

- انعطاف‌پذیری بالا متناسب با انواع اندازه‌ها

- پشتیبانی از محیط‌های چند هایپر ویزور یا Multi-Hypervisor

- انجام نظارت و مانیتورینگ لحظه‌ای و تشخیص آنی مشکل

- خودکارسازی عملیات کپی و تهیه‌ی بکاپ

- هماهنگی کامل با مجموعه‌ی Microsoft System Center

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

- و ...

لینک دانلود

VeeamBackup-Replication_12.1.0.2131_20231206.iso      9G 

کرک 

درصورت وجود پسورد :www.hellodigi.ir

 VeeamBR12.0vLIC.rar      10M 

نحوه کرک:

 

Veeam Backup and Replication 12 - Installation Notes:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1. Install application in free/community mode. Restart PC.

2. Close Veeam application & stop all the Veeam services!

3. Navigate to "%CommonProgramFiles%\Veeam\" and rename "VeeamLicense.dll" to "VeeamLicense.dll.Original"

4. Copy "VeeamLicense.dll" from crack folder to "%CommonProgramFiles%\Veeam\"

5. Restart all Veeam Services again (or restart PC)

6. Launch "Veeam Backup & Replication Console" and go to the Main Menu => License => Install License => and select license file

Special Notes
--------------

Note: Don't click "Update Now" after installing the license!
Note: Don't checkmark the "Update license automatically" option!

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد

تمام حقوق سایت برای سلام دیجی و نويسندگان آن محفوظ می باشد