شبکه

زندگی نامه یک هکر (قسمت اول)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با سلام به کاربران گرامی و اساتید عزیز .در اولین پست خود می خواهم از شروع کار خود با سیستم های امروزی که به نام های کامپیوتر و گوشی و ... شناخته میشوند صحبت کنم و تا کار هایی که در حال حاضر با ان ها انجام میدهم صحبت کنم و به نگاهی دیگر زندگی نامه خودم را کنار زندگی خودم ( کامپیوتر ) و اموزش هایی که برایتان می گذارم (مرتبط با همان زمان ) بیان کنم.

 

( گرچه از گذشته سریعا عبور خواهم کرد )

 خب داستان از کجا شروع شد ...! :(

از جایی که در سال های 1383-1384 بنده اولین کامپیوتر رو با چشمان خود در خونه پسر عمو خود دیدم . بله سیستم عامل ویندوز 98 عزیز اونجا منتظر من بود تا پادشاه ایندشو ببینه :) .

اون صحنه خیلی جالب بود . یک صفحه که توش پسر عموم با نقاشی کشیدن توش پز کامپیوترش رو میداد :) . 

یا پز نرم افزار XD word . ببین این چقدر کوچیکه .....حالا 1...2....3... من: واوووو چی انقده بزرگ شد سعید :).

بله این شد که بنده انقد به این شیع بیگانه علاقه مند شدم .

روز ها روز ها به بهانه دیدن و کار کردن ( بازی کردن ) با کامپیوتر به بابام میگفتم بریم خونه عمو شام بخوریم XD . خب تو این لحظه پدرم راضی میشد ولی بعضی موقع ها مادر بنده خیر .

مادر : نه میری کامپیوتر رو خراب میکنی اون موقع بابات پول از کجا بیاره :( .

خب خوانواده بنده وضع خوبی نداشت و تهیه یک کامپیوتر در اون زمان با اون قیمت خیلی برای پدرم سخت بود پس من فعلا جهت بازی خونه پسر عموم می رفتم :).

خب قسمت اول این داستان زیبا رو سریعا تموم میکنم تا از لحظات غم انگیز سریع فاصله بگیریم . در ادامه بنده لیست مطالبی که در ادامه اموزش میدهم رو براتون میزارم و بعد از اون ها به قسمت بعدی داستان خواهم رفت .

ممنون از همراهیتون (;

لیست مطالب ؟
اشنایی و کار با سیستم عامل ویندوز 98
کار با نرمافزار word در سیستم عامل ویندوز 98
بازی های پیش فرض سیستم عامل ویندوز 98
کلمات کلیدی:

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد