شبکه

ویدیو اموزش نصب و کانفیگ Firewall Juniper vSRX

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سلام امید وارم  شاد باشید امروز برایتان ویدو اموزش نصب و کانفیگ Firewall Juniper vSRX روی gns اماده کرم  چند روز پیش فایل ova قرار دادم  این نسخه به صورت مجازی است مرکز داده ها به طور چشمگیری بر روی مجازی سازی سرور تکیه می کنند تا سرویس ها را با سرعت بیشتر و بازدهی بالاتر از قبل انتقال دهد. اما با مجازی سازی، ریسک های امنیتی جدیدی پدیدار می شود.

این حساس پذیری ها به دنبال یک راه حل جدیدی برای امنیت است، راه حلی که می تواند سرعت را به همراه تهدیدات ظاهرشده نگه دارد در حالی که چابکی، الاستیسیته و پس اندازهای هزینه ها که به دنبال مجازی سازی و محیط های ابر می آید، را فراهم می کند بدون اینکه قابلیت اطمینان، رویت پذیری و کنترل را از دست بدهد.

فایروال vSRX به این چالش پاسخ می دهد. با پیشنهاد همان ویژگی های امنیت پیشرفته و فایروال مرکزی را در افزاره های سری SRX فیزیکی ما، vSRX یک راه حل امنیت مجازی یکپارچه و کامل مهیا می کند که شامل فایروال مرکزی، شبکه مستحکم، خدمات امنیتی پیشرفته در لایه های 4-7 و توانایی های مدیریت چرخه عمر اتوماسیون شده.

 

دانلود فایروال مجازی جونیپر Firewall Juniper vSRX 

لطفا کمی صبر کنید تا پلاگین ویدئو باز شود

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد