microsoft

دانلود کتابDeploying Windows 10

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رسانه های اجتماعی و داده ها از عوامل شتاب دهنده تغییر و تحول جهان هستند، در این میان شرکت های بزرگ فناوری با تلفیق سخت افزارها، برنامه های کاربردی و داده ها توانسته اند موفقیت های بسیاری کسب کنند.

از مهم ترین عوامل صنعت فناوری سیستم عامل ها هستند، در این میان ویندوز۱۰ با تمرکز بر امنیت، نرم افزارهای کاربردی و برطرف کردن مشکلات پیچیده توانسته جایگاه ویژه ای را کسب کند.

 

با وجود تمام تدارکات و هزینه های درگیر در هنگام ارتقای سیستم عامل جدید،ویندوز۱۰ برای برطرف کردن باگ ها و مشکلات پیش بینی شده سالانه در ارتقای ویندوز ۱۰ تلاش می کند، تا رضایت کاربرانش را به همراه داشته باشد.استقرار ویندوز از راه دور از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد.

در این کتاب شما به بینش و آگاهی در مورد چرا وچگونگی  فرستادن بسته های نصبی ویندوز۱۰ و استقرار آن از راه دور توسط سیستم پیکربندی مرکزی دست پیدا می کنید.

سرفصل های کتاب Deploying Windows 10 شامل موارد زیر است :

آشنایی با آخرین تغییرات ویندوز۱۰

نحوه استقرار و آپدیت ویندوز ۱۰

مدیریت پیکربندی سیستم عامل

مدیریت پیکربندی با استفاده از سیستم مرکزی      

مشخصات کتاب Deploying Windows 10

نویسندگان: Andre Della Monica, Russ Rimmerman,Alessandro Cesarini, and Victor Silveira

مخاطبین: مدیران و کارشناسان

تعداد صفحات: ۹۷

ترجمه فارسی: خیر

دانلود این مقاله به صورت pdf

 

 

کلمات کلیدی:

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد